Szkolenia BHP

PROWADZIMY RÓWNIEŻ SZKOLENIA W JĘZYKU UKRAIŃSKIM

Zadzwoń!

Otrzymasz od Nas najlepszą ofertę

KONTAKT +48 503 93 92 94


NIE TYLKO SZKOLENIA BHP – KOMPLEKSOWA OBSŁUGA PRZEDSIĘBIORSTW

Dobre wyszkolenie z zakresu zarządzania warunkami pracy to podstawa dla dobrego funkcjonowania przedsiębiorstwa. Praktyczna wiedza dotycząca bezpieczeństwa, jest jednym z filarów zapewniających poprawne funkcjonowanie każdego zakładu. Jednak zdajemy sobie sprawę z tego, że szkolenia BHP na terenie Wrocławia i okolic to nie wszystko. Dlatego zadbaliśmy o to, żeby nasze usługi były jak najbardziej kompleksowe. Wiedząc, że pewność działań to nie tylko regulacja procesu pracy, uzupełniliśmy naszą ofertę kursów BHP we Wrocławiu, o możliwość odbycia szkolenia z pierwszej pomocy przez pracowników i osoby indywidualne. Pracujemy na specjalistycznym sprzęcie m in. fantomach, automatycznym defibrylatorze zewnętrznym (AED) czy kołnierzu Schantza.  Za cel stawiamy sobie jak najlepszą obsługę BHP we Wrocławiu, do której zaliczamy także odpowiednią edukację rodziców i pedagogów, oferując szkolenia z zakresu pierwszej pomocy u dzieci. Nasza firma propaguje bezpieczne postawy wśród opiekunów, prowadząc kampanię szkoleniową „Pomóż Maluchom”. Komfort przedsiębiorcy to także dobór odpowiednich rozwiązań finansowych. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na wprowadzenie usług kadrowo-płacowych. Oferujemy sporządzenie i złożenie u odpowiednich organów dokumentacji związanej z zatrudnieniem. Stworzymy też listę płac, a także rozliczenie ZUS, US czy PIT. Dodatkowo możecie Państwo skorzystać z możliwości grupowych ubezpieczeń NW oraz zdrowotnych.


OBSŁUGA BHP WE WROCŁAWIU: DLACZEGO WARTO SIĘ NA NAS ZDECYDOWAĆ?

Nabycie przez pracowników odpowiednich kompetencji dotyczących bezpieczeństwa na ich stanowiskach pracy, jest obowiązującym standardem. Poczucie komfortu u zatrudnianych osób powinno być priorytetem dla każdego pracodawcy, ze względu na efektywność poszczególnych czynności wykonywanych przez podwładnych. Działania utrzymujące bezpieczeństwo pracy muszą mieć swoje stałe miejsce w corocznych strategiach przedsiębiorstwa. Wychodząc naprzeciw tym wszystkim potrzebom, pragniemy zagwarantować Państwu kompleksową obsługę BHP na terenie Wrocławia i całego Dolnego Śląska. Dlatego, oprócz zróżnicowanej oferty szkoleń BHP we Wrocławiu, oferujemy ocenę i dokumentację ryzyka zawodowego. Tworzymy instrukcje stanowiskowe oraz regulaminy pracy. Zajmiemy się również prowadzeniem dokumentacji powypadkowej, a także kart i rejestrów czynników szkodliwych w środowisku pracy. W centrum naszych działań, oczywiście zawsze znajduję się klient jako właściciel przedsiębiorstwa, ale także każda poszczególna osoba biorąca udział w organizowanych przez nas kursach BHP. Dokładamy wszelkich starań do tego, żeby słuchacze naszych szkoleń posiedli gruntowną wiedzę z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, popartą konkretnymi umiejętnościami. Zawsze dobieramy odpowiednie formy i metody do rodzaju szkolenia BHP, wdrażając uczestników w najnowocześniejsze rozwiązania techniczno-organizacyjne.


SZKOLENIA BHP WE WROCŁAWIU NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Control BHP jest firmą outsourcingową świadczącą usługi z dziedziny Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Prowadzimy kompleksową obsługę BHP we Wrocławiu, a także na terenie całego Dolnego Śląska. Dzięki szerokiemu doświadczeniu, możemy zaoferować Państwu skuteczne rozwiązania z zakresu zarządzania warunkami pracy, które usprawnią funkcjonowanie każdego przedsiębiorstwa. Zespół firmy tworzą specjaliści, posiadający odpowiednie przygotowanie zawodowe, dlatego nasze kursy BHP przeprowadzane są rzetelnie i profesjonalnie. Nasze Szkolenia BHP na terenie Wrocławia, przygotowaliśmy w sposób umożliwiający uzupełnianie się części teoretycznej z praktyczną, co jest niezbędne dla prawidłowego przyswojenia wiedzy. Jednym z zapisów Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej, jest prawo każdej zatrudnianej osoby do bezpiecznych i higienicznych warunków pracy. Dlatego zakres kursów BHP we Wrocławiu i okolicach, organizowanych przez naszą firmę jest bardzo różnorodny. W naszej ofercie znajdują się szkolenia wstępne BHP oraz szkolenia okresowe BHP na wybranych stanowiskach. Między innymi dla pracodawców i osób kierujących pracownikami, a także dla ludzi na stanowiskach robotniczych. Dodatkowo przeprowadzamy, szkolenia BHP dla pracowników administracyjno-biurowych oraz inżynieryjno-technicznych. Zapewniając kompleksową obsługę BHP we Wrocławiu, udostępniamy naszym kursantom sprzęt do zajęć praktycznych, materiały dydaktyczne, prezentacje multimedialne, a także materiały jednorazowego użytku. Nasza firma zapewnia szkolenie z zakresu BHP na najwyższym poziomie, uwzględniając nowoczesne rozwiązania i metody. To pozwala nam lepiej przykuć uwagę kursantów na prezentowany materiał, a także zdobyć ich pełne zaangażowanie. Szkolenia prowadzone przez nas to również nowoczesna propozycja szkoleń BHP przez internet. Zaletą szkolenia BHP online jest wygoda w zarządzaniu czasem który pracownik dedykuje na szkoleniu BHP. Nasza platforma szkoleniowa to oparte o interaktywne materiały edukacyjne wraz z lektorem. Kursy BHP online dedykowane są dla pracodawcówpracowników biurowych oraz pracowników technicznych.