ZadbaMY o Twoje bezpieczeństwo!

100 %

zaangażowania

100 %

pasji

100 %

rzetelności

100 %

satysfakcji

Nasze główne

obszary działania

  • Bezpieczeństwo i higiena pracy
  • Pierwsza pomoc przedmedyczna
  • Ochrona przeciwpożarowa
  • Doradztwo z zakresu prawa pracy oraz spraw personalnych
  • Doradztwo ubezpieczeniowe

Dlaczego MY?

Kompetentna kadra

Zespół naszych specjalistów to wykwalifikowana kadra pracująca z pasją i zaangażowaniem, wkładająca serce we wszystkie realizowane działania.

Realizacja ważnej misji

Naszą misją jest podniesienie świadomości pracowników w zakresie bezpiecznej pracy, a także uświadomienie roli ratownictwa społecznego i konieczności udzielania pierwszej pomocy.

Nieszablonowe podejście

Nasze działania to nie nudne wykłady, mające na celu tylko uzyskanie odpowiedniego zaświadczenia, ale przede wszystkim zajęcia praktyczne z symulacjami i dużą dawką innowacyjności.

Team

Poznaj nasz team

Naszą firmę tworzy charyzmatyczny zespół, który potrafi działać w każdych warunkach.
Poznaj ich.
Grzegorz

Grzegorz

CEO
ratownik medyczny z 17 letnim doświadczeniem w zawodzie.
Od 2010 roku aktywny trener pierwszej pomocy. Uczestnik wielu projektów dotyczących pierwszej pomocy i ratowania życia ludzkiego.
Pasjonat zagadnień dotyczących ratowania życia i bezpieczeństwa.
Twórca pełnowymiarowego symulatora ratowania życia ludzkiego w technologii VR. Obecnie CEO w 4 HELP VR.
Iza

Iza

Instruktor pierwszej pomocy
Studentka 5 roku medycyny na Wrocławskim Uniwersytecie Medycznym. Szkolenia w naszej firmie prowadzi już od 3 lat – i ciągle jej mało! Wcześniej zaangażowana w studencką inicjatywę "Ratowanie na Spontanie" prowadziła szkolenia z pierwszej pomocy dla najmłodszych. Wulkan energii, z nieznikającym uśmiechem. Wolny czas najchętniej spędza aktywnie – trenuje kickboxing oraz wspina się po lokalnych skałkach. Pasjonatka zdrowego trybu życia.
Kasia

Kasia

Kierownik biura / Specjalista ds. BHP
Absolwentka Ochrony Środowiska na Politechnice Wrocławskiej. Tam też ukończyła studia podyplomowe z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze BHP. W Control System zajmuje się organizacją działań szkoleniowych od A do Z. Prywatnie miłośniczka podróży, zwłaszcza górskich oraz gier planszowych 🙂 Jej pasją jest również malowanie obrazów i decoupage.
Aleksandra

Aleksandra

Kreatywna dusza
Studentka Mediów Kreatywnych
w specjalizacji Animacja 3d na potrzeby gier
i filmów. Zajmuje się grafiką 2d i 3d oraz animacją. Wspiera Control System od strony technicznej i wykonuje grafiki na potrzeby Social Mediów. Jej pasją jest tworzenie efektów specjalnych. W wolnych chwilach uprawia również jogę.
Łukasz

Łukasz

Instruktor pierwszej pomocy
Ratownik Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy
z wykształceniem pedagogicznym. Ukończył również studia podyplomowe z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.
Od 2008 roku szkoleniowiec i działacz
w grupach związanych z ratownictwem
i pierwszą pomocą. Współzalożyciel i Prezes Wrocławskiego Stowarzyszenia Motocyklistów. Pasjonat dobrej książki, motocyklowych podróży, górskich wędrówek oraz niewybrednych żartów 😉
Wojtek

Wojtek

Ratownik medyczny / Instruktor pierwszej pomocy
Ratownik medyczny oraz instruktor BLS/AED. Zaangażowany w działalność wielu organizacji, takich jak WOPR czy OSP. Na co dzień pełni funkcję dowódcy Grupy Ratunkowej w Zakładach Chemicznych we Wrocławiu. W wolnych chwilach uprawia różne dyscypliny sportowe - pływa, jeździ na rolkach, na rowerze oraz na nartach. Uwielbia też podróże – zarówno te małe, jak i duże 🙂
Marcin

Marcin

Ratownik GOPR / Instruktor pierwszej pomocy
Pasjonat gór, z ratownictwem związany przez Sudety i Kaukaz, gdzie pełni dyżury jako ratownik górski. Magister turystyki kwalifikowanej i student Ratownictwa Medycznego. Można go spotkać w jaskini lub na tatrzańskiej skale. Potrafi też zawiązać kilka węzełków 🙂 Pierwszą pomoc traktuje poważnie i z zaangażowaniem przekazuje swoją wiedzę. Ulubiony temat: Urazowe stany zagrożenia życia.
Bartek

Bartek

Ratownik GOPR / Instruktor pierwszej pomocy
Ratownik zawodowy Grupy Sudeckiej GOPR od dziecka zakochany w górach oraz pomaganiu innym - pasja i zapał wynagradzają mu trud pracy w ciężkim górskim terenie. Chętnie dzieli się swoją wiedzą - zarówno z zakresu klasycznej pierwszej pomocy, jak i tej bardziej zaawansowanej, którą jest pierwsza pomoc w górach, czy ewakuacja z ciężkiego terenu. W wolnym czasie uprawia wspinaczkę i sportową oraz skialpinizm.

Referencje

Poznaj opinie naszych klientów