Usługi

Control BHP jest firmą outsourcingową świadczącą usługi z dziedziny Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Prowadzimy kompleksową obsługę BHP we Wrocławiu, a także na terenie całego Dolnego Śląska

Nie znalazłeś szkolenia, którego szukasz?

Możemy przygotować dedykowane szkolenia lub kurs

SZKOLENIA BHP WE WROCŁAWIU NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Control BHP jest firmą outsourcingową świadczącą usługi z dziedziny Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Prowadzimy kompleksową obsługę BHP we Wrocławiu, a także na terenie całego Dolnego Śląska. Dzięki szerokiemu doświadczeniu, możemy zaoferować Państwu skuteczne rozwiązania z zakresu zarządzania warunkami pracy, które usprawnią funkcjonowanie każdego przedsiębiorstwa. Zespół firmy tworzą specjaliści, posiadający odpowiednie przygotowanie zawodowe, dlatego nasze kursy BHP przeprowadzane są rzetelnie i profesjonalnie.

Nasze Szkolenia BHP na terenie Wrocławia, przygotowaliśmy w sposób umożliwiający uzupełnianie się części teoretycznej z praktyczną, co jest niezbędne dla prawidłowego przyswojenia wiedzy. Jednym z zapisów Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej, jest prawo każdej zatrudnianej osoby do bezpiecznych i higienicznych warunków pracy. Dlatego zakres kursów BHP we Wrocławiu i okolicach, organizowanych przez naszą firmę jest bardzo różnorodny. W naszej ofercie znajdują się szkolenia wstępne BHP oraz szkolenia okresowe BHP na wybranych stanowiskach. Między innymi dla pracodawców i osób kierujących pracownikami, a także dla ludzi na stanowiskach robotniczych. Dodatkowo przeprowadzamy, szkolenia BHP dla pracowników administracyjno-biurowych oraz inżynieryjno-technicznych. Zapewniając kompleksową obsługę BHP we Wrocławiu, udostępniamy naszym kursantom sprzęt do zajęć praktycznych, materiały dydaktyczne, prezentacje multimedialne, a także materiały jednorazowego użytku.

Nasza firma zapewnia szkolenie z zakresu BHP na najwyższym poziomie, uwzględniając nowoczesne rozwiązania i metody. To pozwala nam lepiej przykuć uwagę kursantów na prezentowany materiał, a także zdobyć ich pełne zaangażowanie. Szkolenia prowadzone przez nas to również nowoczesna propozycja szkoleń BHP przez internet. Zaletą szkolenia BHP online jest wygoda w zarządzaniu czasem który pracownik dedykuje na szkoleniu BHP. Nasza platforma szkoleniowa to oparte o interaktywne materiały edukacyjne wraz z lektorem. Kursy BHP online dedykowane są dla pracodawcówpracowników biurowych oraz pracowników technicznych.