Szkolenie z Pierwszej Pomocy w wirtualnej rzeczywistości

PIERWSZA POMOC W VR

PROGRAM

– motywacja do udzielania pierwszej pomocy

– bezpieczeństwo na miejscu zdarzenia

– kontrola czynności życiowych

– wezwanie pomocy

– postępowanie z osobą nieprzytomną

– RKO: resuscytacja krążeniowo-oddechowa

– obsługa Automatycznego Defibrylatora Zewnętrznego AED

– korzystanie z gotowego scenariusza prowadzenia czynności ratunkowych z wykorzystaniem nowoczesnej technologii wirtualnej rzeczywistości: “Trenażer Pierwszej Pomocy”

– zestawienie uzyskanych wyników procentowych prowadzenia działań ratowniczych przez uczestników

CZAS TRWANIA

– do ustalenia

GRUPY

– dowolna ilość osób

CENA

– do ustalenia


Przenieś się do nowego wymiaru

Wirtualna Rzeczywistość to obraz, dźwięk, przestrzeń i dotyk, całość „zamknięta” w świecie technologii. Poprzez testowanie różnych sytuacji w świecie wirtualnym uczestnik szkolenia zyskuje przewagę w momencie realnych zdarzeń. Wirtualna rzeczywistość pozwala na odzwierciedlenie warunków panujących na miejscu zdarzenia i to bez żadnych negatywnych skutków pomyłek. Ćwiczysz, utrwalasz i nabywasz nowych umiejętności, a tym samym wzmacniasz pewność siebie i zmniejszasz stres.


TRENUJ POD OKIEM WIRTUALNEGO TRENERA

W wirtualnym świecie uczestnika szkolenia prowadzi trener – Paramedicus, który krok po kroku wskazuje, co należy robić. Instrukcje przekazywane są za pomocą gestów, napisów, jak również sygnałów dźwiękowych. Miły głos Paramedicusa spokojnie tłumaczy.


WSKOCZ DO WIRTUALNEGO ŚWIATA, ABY URATOWAĆ KOMUŚ ŻYCIE

Szkolenie z pierwszej pomocy w VR pozwala na osiągnięcie wyższego poziomu przyswajania wiedzy oraz wytrenowania swoich umiejętności. Zaangażowanie uczestnika oraz jakość prowadzonych czynności ratunkowych przekładają się na przeżycie osób poszkodowanych.


PODNIEŚ I KSZTAŁĆ UMIEJĘTNOŚCI PRAKTYCZNE

Wirtualny świat, scenariusz oraz elementy grywalizacji, dają niezapomniane chwile i gwarantują świetną zabawę. Szkolenie jest bardziej efektywne, a uczestnicy przyswajają wiedzę z tak ważnego zagadnienia, jakim jest pierwsza pomoc w nagłych wypadkach, przy okazji.


Zainteresowała Cię nasza oferta?