online

E-learning – Szkolenia Online

Control BHP online

W naszej firmie bierzemy pod uwagę to, że przeszkolenie pracowników pod kątem bezpieczeństwa i higieny pracy jest czasochłonnym procesem. Ciężko zarządzić dyspozycyjnością wszystkich zatrudnianych osób, tak żeby kilkugodzinny kurs nie zaburzył codziennego trybu pracy. Żeby zaoszczędzić Państwa cenny czas, postanowiliśmy wprowadzić usługę szkoleń BHP przez Internet. Nasza oferta skierowana jest do właścicieli firm z każdego sektora, ale także do osób indywidualnych i placówek edukacyjnych chcących dostarczyć niezbędnych wiadomości uczestnikom zajęć.

Technologia internetowa to nowe możliwości także w dziedzinie zarządzania warunkami pracy. Kursy BHP online, dostarczają kompleksowych wiadomości, dając sposobność do uzyskania zaświadczenia o odbyciu szkolenia wstępnego, okresowego czy przeszkolenia przeciw pożarowego. Dzięki BHP online pracownicy mogą w szybki sposób nabyć i uzupełnić wiedzę, z zakresu bezpieczeństwa w miejscu pracy. Kurs BHP online to gwarancja elastyczności, ponieważ może zostać wykonany wybranym przez Państwa miejscu i terminie.

Zalety wyboru szkoleń bhp przez Internet

E-learnling, jest współcześnie bardzo popularną formą zdobywania odpowiednich kwalifikacji w różnych dziedzinach. Oprócz firm szkoleniowych, na tę formę edukacji stawiają także uczelnie wyższe. Jest to w pełni bezpieczny sposób nauki, który nie odstaje od standardów stacjonarnych szkoleń. Wiemy, że dzisiejsze tempo pracy, nie pozwala na utratę czasu przez dojazdy i dopasowywanie grafiku do godzin przeprowadzania instruktarzu. Kursy BHP online to przede wszystkim swoboda działań, ponieważ można do nich przystąpić w dowolnym czasie. Nasza firma udostępnia Państwu materiały szkoleniowe przez okres miesiąca od zakupu pakietu. Program BHP online służy do organizacji szkoleń okresowych. Dzięki innowacyjnym możliwościom e-learningu, stworzyliśmy kursy BHP, które wyróżniają się bogatą formą oparty na filmikach edukacyjnych i praktycznych pytaniach sprawdzających. Dodatkowo, nasze szkolenia BHP przez internet odpowiadają wymogom Państwowej Inspekcji Pracy. Każdy uczestnik po zdaniu testu – który odbywa się ma koniec szkolenia, otrzymuje stosowne zaświadczenie zgodne z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy w sprawie BHP. Osoby decydujące się na wykupieniu pakietu BHP online, mogą otrzymać szczegółowy plan szkolenia dla organów kontrolnych. Nasza firma wychodzi naprzeciw nawet wymagającym potrzebom. Tworząc jak najbardziej kompleksową ofertę chcemy spełnić wymagania wszystkich klientów.

Napisz do nas

biuro@controlbhp.pl

Nieczytelny? Zmień tekst captcha txt