1

O firmie

BHP pod kontrolą

Firma Control BHP świadczy usługi z dziedziny Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Na zlecenie organizujemy szkolenia BHP wstępne oraz okresowe na wybranych stanowiskach pracy (dla pracodawców i osób kierujących pracownikami, na stanowiskach robotniczych, dla pracowników administracyjno biurowych oraz inżynieryjno technicznych) we Wrocławiu i terenie dolnego śląska. Oceniamy i dokumentujemy ryzyko zawodowe. Tworzymy instrukcje stanowiskowe, regulaminy pracy, prowadzimy dokumentacje powypadkową oraz karty i rejestry czynników szkodliwych w środowisku pracy.

Sprawdź nasze referencje:

BHP i nie tylko

Bezpieczeństwo to nie tylko działania w zakresie regulacji procesu pracy. Dlatego też specjalizujemy się w organizacji kursów pierwszej pomocy dla pracowników firm oraz osób indywidualnych.

Propagujemy bezpieczne postawy wśród opiekunów dzieci prowadząc kampanię szkoleniową „Pomóż Maluchom”  oraz prowadząc szkolenia z pierwszej pomocy u dzieci, wśród pracowników placówek sprawujących opiekę nad dziećmi oraz rodziców.

Bezpieczeństwo przedsiębiorcy to również dobór odpowiednich rozwiązań finansowych w zakresie ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzeniem działalności gospodarczej, ubezpieczeń majątkowych posiadanego mienia oraz samych pracowników oferując im możliwości grupowych ubezpieczeń NW oraz zdrowotnych.

Outsourcing

Idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców poprzez przekazanie zadań firmie zewnętrznej. Sprawne działanie w zakresie BHP, a także usługi kadrowo-finansowe realizowane przez nas w Twojej firmie pozwoli na zaoszczędzenie czasu, przez co organizacja sił przedsiębiorstwa może być skoncentrowana bezpośrednio na przedmiot jej działalności.

Kompleksowość usług oraz ich wysoki poziom jakie wdrażamy bezpośrednio przyczynia się do poprawy stanu BHP w przedsiębiorstwie co w efekcie przekłada się na wyniki finansowe. Obsługa BHP to dla nas również reprezentowanie naszych Klientów przed urzędami kontrolującymi. 

Referencje

Napisz do nas

biuro@controlbhp.pl

Nieczytelny? Zmień tekst captcha txt