kadry2

Kadry i płace

Co i jak:

Outsourcing w zakresie usług kadrowo – płacowych.

Nasze działanie wiążą się z usprawnieniem Twojego przedsiębiorstwa. Dzięki naszym usługom każdy przedsiębiorca może skoncentrować się na rozwoju własnego biznesu. Dzięki nam oszczędzasz czas.

Nasze działania polegają na:

kompleksowym prowadzeniu akt osobowych pracowników,

przygotowaniu i złożeniu wszystkich wymaganych zgłoszeń i dokumentów związanych z zatrudnieniem

sporządzaniu list płac

rozliczeniu wynagrodzeń z ZUS i US

rozliczenia roczne pracowników PIT

Usługi kadrowo płacowe – na czym to polega?

Celem działań naszej firmy, jest dostarczenie przedsiębiorstwom kompleksowych rozwiązań, które ułatwią ich efektywne funkcjonowanie. Dlatego oprócz obsługi BHP we Wrocławiu, mogą Państwo skorzystać z naszych usług kadrowo-płacowych. Przekazywanie obsługi przedsiębiorstwa podmiotom zewnętrznym, jest obecnie w Polsce coraz bardziej popularną formą zarządzania biznesem. Dzieje się tak ze względu na liczne zalety tego rozwiązania. Decydując się na przekazanie zadań administracyjnych naszej firmie, korzystacie Państwo z pracy specjalistów w swojej dziedzinie i najlepszych metod, które wypracowaliśmy przez lata. Podejmiemy się wykonania zadań, które nie są ściśle związane z główną działalnością Państwa firmy: od prowadzenia akt pracowników po sporządzanie listy płac czy rozliczenia PIT. Outsourcing administracyjny to oszczędność czasu i pieniędzy. Dzięki naszym usługom kadrowo-płacowym, każdy przedsiębiorca może skoncentrować się na rozwoju rynkowym swojego biznesu.

Zalety przekazania zadań firmie zewnętrznej

Bezpieczeństwo przedsiębiorcy to również dobór odpowiednich rozwiązań finansowych i organizacyjnych. Skorzystanie z usług kadrowo-płacowych oferowanych przez Control BHP, to usprawnienie działania każdej firmy. Wykonywanie czynności administracyjnych nie generuje żadnych zysków, dlatego warto zlecić te działania doświadczonym fachowcom. Dzięki takiemu rozwiązaniu pracownicy będą mogli w pełni skupić się na realizacji celów strategicznych organizacji, które bezpośrednio przekładają się na rozwój przedsiębiorstwa. Decyzja o przekazaniu działań kadrowo-płacowych naszej firmie, to gwarancja dopasowania usług do specyfiki Państwa firmy, niezależnie od tego czy jest to korporacja czy małe przedsiębiorstwo – korzyści płynące z outsourcingu są dla wszystkich tak samo wymierne. Control BHP to pełen profesjonalizm – nie musicie Państwo martwić się o ciągle zmieniające się przepisy czy aktualizowanie specjalistycznych programów płatniczych. Nasza praca jest zgodna z obowiązującymi przepisami. Dodatkowo oferujemy reprezentowanie naszych Klientów przed organami kontrolującymi. Usługi kadrowo-płacowe oferowane przez naszą firmę to gwarancja efektywnych, zmniejszenie ryzyka prawnego i komfort finansowy.

Usługi kadrowo-płacowe w naszej ofercie

Control BHP oferuje kompleksową obsługę kadr i płac w każdym przedsiębiorstwie. Możecie też Państwo dokonać wyboru konkretnych zadań, które będziemy realizować. Współpracowaliśmy z firmami, które działają w różnych branżach, dzięki temu doświadczeniu możemy pochwalić się usługami z zakresu kadr i płac na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksowe prowadzenie akt osobowych pracowników, przygotowywanie i złożenie wszystkich wymaganych zgłoszeń i dokumentów związanych z zatrudnieniem. Dodatkowo sporządzimy listę płac, rozliczenie wynagrodzeń ZUS i US, a także rozliczenie roczne pracowników PIT. Wszystkie rozwiązania dostosowujemy do potrzeb indywidualnych klienta.

Napisz do nas

biuro@controlbhp.pl

Nieczytelny? Zmień tekst captcha txt